בחירת רהיטים לבית בזול – המדריך המלא

רהיטים לבית

בחירת רהיטים לבית בזול – המדריך המלא

בין אם זו הדירה השכורה הראשונה שלך, רכישת הבית הראשון או שדרוג ושיפוץ הבית הקיים – ריהוט לבית הוא סעיף משמעותי בתקציב. בדרך כלל, ריהוט נחשב להוצאה הגדולה ביותר, אך יחד עם זאת, כאשר משקיעים במקומות הנכונים, הוא יחזיק מעמד לאורך שנים. עם קצת סבלנות, זמן ויצירתיות ניתן למצוא רהיטים לבית בזול, מבלי להתפשר על האיכות שלהם ועל הזמן שיישארו איתך. מאיפה מתחילים? אלו כמה צעדים שכדאי לנקוט בהם.

קביעת סדר עדיפויות ותקציב

במקרים רבים בהם התקציב מוגבל, מומלץ לחלק את תהליך רכישת הריהוט על פני תקופה ולקבוע תיעדוף בין החללים והפריטים בהם אנו מעוניינים. מומלץ לערוך רשימה מסודרת של כל חלל וחלל, כולל מסדרונות הבית בהם נרצה שטיח ותמונות משפחתיות ולהתחיל לפרוט ביתר  דיוק מה כל אחד מהחללים הללו צריך. לצד כל חדר ופריט, נציין מהי מסגרת התקציב המיועדת לו באופן אישי.

בצורה כזו, נבין כיצד רכישה לאורך זמן יכולה להשתלב עם התקציב שלנו ולאפשר לנו להשיג בסופו של דבר את הפריטים שאנו רוצים. ניתן להתפרס על מספר חללים במקביל ולהעדיף רכישת סוג ריהוט עבור כל הבית, לדוגמה, שידות או ארונות לכל החדרים.

ביקור בקומת אאוטלט

מתחמי עיצוב לרוב מציעים חנויות אאוטלט המאפשרות רכישת פריטי ריהוט איכותיים ומקוריים במחירים מעולים. כזו חנות בדיוק תמצאו גם בDcity  במישור אדומים. חנויות אלו מציעות רהיטים לבית בזול שהורדו מאולמות תצוגה או כאלו שנותרו כפריטים עודפים מקולקציות שהסתיימו. לכאן או לכאן – מדובר בריהוט איכותי והביקור בקומת העודפים הוא חובה לכל מי שרוכש רהיטים לבית בתקציב מוגבל.

לחלק את הרכישה בין יד שנייה ליד ראשונה

רבות נאמר על מכירות וקניות ביד שנייה ברשת או בירידים השונים המוקדשים לכך. מעבר לזמן שנדרש למכירת הפריטים, אנו לא לתמיד יודעים מה נקבל. יחד עם זאת, אם מתכוננים מראש מחפשים ריהוט לבית בזול לפי רשימה מסודרת ומקדישים לכך סיבוב אחד או שניים מרוכזים – מדובר ביתרון משמעותי. כך, ניתן לרכוש מספר פריטים או אביזרים ביד שנייה ולחסוך את התקציב שנותר לרכישות משמעותיות יותר, שעדיך לבצע מיד ראשונה.

ריהוט מודולארי, חסכוני ויעיל

במקרים רבים תקציב מוגבל יכול לעודד מחשבה יצירתית במיוחד. כך לדוגמה, לאחר שהרכבנו את מסגרות התקציב המתאימות לכל חלל, ניתן לחשוב כיצד רהיט מודולארי אחד יכול להכיל כמה שיותר פונקציות ברכישה אחת. אז אם חדר האורחים עומד על הפרק – ספה הנפתחת למיטה היא המוצר האידיאלי. כמו כן, שולחן לסלון שהוא גם אחסון או מדף ספרים יכול לחסוך מרכישה אחרת.

רהיטים לבית בזול מבלי להתפשר על סגנון

לא משנה מהי מגבלת התקציב שלך, אין הדבר אומר כי יש להתפשר על סגנון. אם הבית שלך מודרני ומאופק, אין צורך להתפשר על כורסת וינטג’ צבעונית במיוחד רק כי המחיר שלה אטרקטיבי. הצטיידות במעט סבלנות יכולה להשתלם במיוחד ולעזור לך למצוא את הפריטים הטובים והמתאימים ביותר לבית שלך במחיר שמתאים לך. רכישת רהיטים באסתטיקה דומה יעשו לבית שלך רק טוב.

ריהוט עכשווי – קווים לדמותו

לצד חנויות הריהוט האירופאיות והמקומיות היוקרתיות ביותר, נמצא היום לא מעט חנויות של ריהוט עכשווי ואיכותי במחירים משתלמים. דוגמה בולטת ואופנתית במיוחד הם סניפי הרשת URBAN ומיליון כסאות המציעות ריהוט איכותי בקווים נקיים, שיכולים להשתלב בכל סגנון של עיצוב פנים.

להוסיף טאצ’ אישי לריהוט

לעיתים, גם אם מצאנו את עצמנו מתפשרים מעט עבור רהיטים לבית בזול, ניתן לשדרג אותם ולהביא אותם למקום בו נהיה שלמים עם העיצוב שלהם. לדוגמה, שידת אחסון בחדר השינה יכולה להתחדש בידיות אחרות, אותן נבחר מקטלוג אחר ונשקיע בהן. בנוסף, ניתן לשדרג כל רהיט עם משטח ישר בהזמנה של פלטת עץ במידה מתאימה מנגר ולהעניק מגע אישי ואסטטי גם לשידת האחסון הגנרית ביותר.

ליווי מקצועי לעיצוב הבית

Dcity במישור אדומים הוא מתחם יוקרתי ויעד מרכזי בכל הקשור בעיצוב הבית. כל אחד ואחת יכולים למצוא על פי הגדרת התקציב הפרטית שלהם בדיוק את מה שחיפשו. כדי לאפשר לך חוויית קניות איכותית ומדויקת לצרכים שלך, אנו מעמידים לרשותך מעצבת פנים ללא תוספת תשלום שתצטרף להגשמת חלום עיצוב הבית שלך.

 

מאמרים נוספים לעיצוב פנים מהספרייה