בנק ירושלים

בנק ירושלים הוקם ב-1963 כבנק המתמחה במשכנתאות, ובשנת 1998 הפך לחברה מסחרית, הרחיב את שירותיו ופיתח שיטת בנקאות ייחודית.

כיום, תפיסת הבנקאות שלנו היא קצת שונה. אנחנו רואים את עצמנו כמו סופר-מרקט של מוצרי בנקאות, ולכן אנחנו נותנים שירות ללקוחות כל הבנקים. אתם לא צריכים “לעבור בנק” בשביל ליהנות מהתנאים הייחודיים שלנו, אתם יכולים להישאר בבנק שלכם ולבחור את המוצר הבנקאי שמתאים לכם גם אצלנו – כמו פיקדון, תכנית חיסכון, תיק השקעות, הלוואה ועוד.

יש לנו עשרות סניפים וגם מוקד שירות טלפוני, אבל רבים מלקוחותינו מעדיפים לפעול באמצעות האינטרנט. הרבה יותר נוח לקבל שירותים בנקאיים אונליין, ולכן אנו מרחיבים באופן שוטף את השירותים הדיגיטליים שלנו.

גם עבור לקוחות כל הבנקים פיתחנו חבילת שירותים ייחודית באתר הבנק, המאפשרת להם לבחור את המוצרים הבנקאיים המתאימים להם ולבצע פתיחת פיקדון דיגיטלי והגשת בקשה להלוואה אונליין. בדרך יוצאת דופן זו יכול כל אחד, גם אם אין לו חשבון בבנק ירושלים, להפקיד פיקדון או לקחת הלוואה, בלי לצאת מהבית.

הרבה אנשים לא יודעים שאנחנו מתמחים גם בנדל”ן. אנחנו משתתפים במימון פרויקטים של כ-12% מכלל יחידות הדיור שנבנות בארץ, ובמיוחד מתמחים בפרויקטי התחדשות עירונית. מהמומחיות שלנו בנדל”ן נהנים גם הלקוחות שלנו, כי מסלולי המשכנתא שלנו מציעים פתרונות גם למי שהתקשו לקבל מענה בבנקים אחרים.

נשמח מאוד לצרף לקוחות חדשים, לכן יש לנו תנאים יוצאי דופן כמו פטור מלא מעמלות עו”ש עיקריות ועמלות נוספות למצטרפים.