עיצוב בתים

עיצוב בתים

עיצוב פנים - שרות עיצוב בתים עושה את ההבדל

כשפריט אחד עושה את כל ההבדל – רכישות חובה בתהליך עיצוב בתים

יום אחד זה פשוט קורה. אחרי שנים בהן נהנינו בבית שלנו מהנוחות האידיאלית וחווינו אותו כמרחב שמדבר אותנו בכל המובנים, משהו פתאום משתנה. לעתים, אלו הצרכים או אורח החיים שלנו שמשתנים ומביאים עמם דרישות חדשות מהבית. עם זאת, לא פעם אלו עשויים להיות פשוט שינויים בטעם או בהעדפות שלנו. עכשיו, כשהחורף כבר כאן איתנו, זהו הזמן האידיאלי למתיחת פנים שתחזיר אל הבית את תחושת מקום המפלט. החדשות הטובות הן שתהליך עיצוב בתים ממש לא חייב לכלול שבירת קירות ועבודות שיפוץ אל תוך הלילה. כאן, נראה כיצד פריט אחד או קבוצת פתרונות שאפשר לקנות בחנות ולהביא הביתה באותו היום, יכולים לעשות שינוי עצום.

הספה הנכונה תגדיר את כל הסלון

רכישת ספה היא אחת ההשקעות החשובות ביותר שנעשה בתהליך עיצוב בתים. מעבר לעובדה שהיא מהווה מוקד חשוב לרבות מהפעילויות שלנו במרחב המשותף – מצפייה בסרט ועד לנמנום צוהריים, היא ככל הנראה תהיה הפריט הגדול ביותר בסלון שלך. הדגם שנבחר, אם כן, ישפיע באופן דרמטי על העיצוב כולו. אלו כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בתהליך הבחירה:

  • לוודא שמשקיעים במסגרת איכותית – לא משנה באיזה עיצוב בוחרים, חשוב שנלך על ספה שתציע מסגרת חזקה, איכותית ואמינה. כך נוכל להבטיח שהעיצוב החדש ישרת אותנו שנים קדימה ולא ידרוש ביקור נוסף בחנות תוך שנה-שנתיים. רכישת מותגים, כמו ID Design למשל, תבטיח לנו את האמינות הזו.
  • לקחת דוגמיות בד הביתה – כדאי לחזור עם כמה דוגמיות ריפוד ולבחון במרחב הביתי שלך כיצד סכמת הצבעים והתאורה משפיעים על המראה. 
  • לבחור בבד שמתאים לחלל – חשוב שנזכור, בדים טבעיים עלולים לדהות בחשיפה לאור שמש חזק. לכן, אם הספה ממוקמת ליד חלון גדול, עדיף לבחור בבד סינטטי.

שקט בעיניים – המפתח לעיצוב בתים חכם

אם יש דבר שלעולם לא יכול להיות לנו ממנו יותר מדי, זה ללא ספק פתרונות אחסון. פתרונות מידוף ונישות מאפשרות לארגן היטב את החפצים שלנו וליצור שקט בעיניים. זהו התנאי ההכרחי כדי שנוכל לתכנן קו עיצובי הרמוני ולהבטיח שנוכל גם ליהנות ממנו. אחרי הכול, שום עיצוב מחוכם לא יוכל לטשטש בלגן. אין ספק שכשזה מגיע לרכישת פתרונות אחסון בתהליך עיצוב בתים, אחד הפריטים החשובים שנבחר יהיו הארונות. ארונות יוקרה עם גימור ואיכותי והתאמה אישית גבוהה יאפשרו לך להבטיח שפתרונות האחסון שלך ישתלבו באופן מושלם גם במגבלות החלל שלך, גם בצרכים הייחודיים לך וגם בהעדפות העיצוביות. זה יכול להיות חדר ארונות שלם או סתם ארון נחמד מלא במדפים שימושיים. האפשרויות באמת אינסופיות. היצע המוצרים הרחב של Riviera יאפשר לך למצוא פתרון מדויק לדרישות שלך.

להכניס צבע לבית

סכמת צבעים מוקפדת ועקבית היא ללא ספק אחד מהעקרונות החשובים ביותר שעלינו ליישם בתהליך עיצוב בתים. כדי ליצור את הקו ההרמוני והייחודי שלנו, נצטרך לחשוב איך לבחור בפריטים שיכניסו צבע וייצרו את השילובים שאנו מחפשים. אלו שתי דרכים יעילות לעשות זאת:

מוצרי טקסטיל איכותיים

אמרת עיצוב בתים ללא שיפוץ? אמרת טקסטיל. בין אם מדובר בשטיח, וילון או אפילו ריפודי הספה, פריטי הטקסטיל הם מהאלמנטים המשמעותיים ביותר כשאנו מדברים על צבע. לעתים קרובות מדי בעיצוב פנים, אמנם, תופסים את הטקסטיל כתוספת משלימה בלבד. המציאות בשטח, אמנם, היא שעלינו לקחת את הפריטים הללו בחשבון כבר בתחילת התהליך. בחירת פריטים בשלב מוקדם תאפשר להגדיר מחדש את סכמת הצבעים ולקבל החלטות מושכלות.   

טפטים מקוריים שיקבעו את הטון

אחרי שנים בהן הם נעלמו לחלוטין מעיצוב בתים מודרניים, הטפטים חוזרים ובגדול. הטפט הנכון יכול להשלים באופן אידיאלי את צבעי פריטי הטקסטיל ולספק ממד נוסף למראה ולתחושה הכלליים.

איך נייעל את תהליך בחירת הפריטים שלנו?

עיצוב בתים הוא מסע שעשוי לקחת חלק בלתי מבוטל מהזמן והאנרגיות שלנו. כפי שראינו, לעתים קרובות קניית פריט אחד עשויה להשפיע על כל שאר הרכישות שלנו. לכן, מומלץ לתכנן את הביקורים בחנויות בהתאם. הפתרון האידיאלי ביותר, יהיה לבקר במתחם שיציע לנו את כל החנויות שנזדקק להן במקום אחד. מתחם D-City מספק לך טווח רחב של פתרונות עיצוב מהמותגים המובילים. במתחם, מחכות לך עשרות חנויות המציעות מחירים חסרי תקדים ואפילו ניתן לקבל ייעוץ ממעצבת פנים בתהליך ללא עלות.