גולדן לייט

גולדן לייט, חברה ליבוא, ייצור ושיווק גופי תאורה, החלה את דרכה לפני ארבעה עשורים בבית מלאכה קטן בדרום תל אביב.

בית המלאכה, אשר התמקד בייצור בלבד, עבר בשנות ה- 80 לעיר חולון, בה הוקם המפעל הראשון של החברה.

עבודה מדויקת, מוצרים איכותיים במיוחד ושירות אישי אשר זוהה עם החברה כבר בימיה הראשונים, מיצבו את החברה כחברה איכותית ומקצועית המספקת פתרונות מדויקים בהתאמה לצורכי הלקוח!

את גופי התאורה האיכותיים משווקת החברה למבני תעשייה, מסחר ומגורים כאשר בין לקוחותיה יזמים, קבלנים, סיטונאים, אדריכלים ומעצבים.

הדור השני בעסק המשפחתי המשיך בביסוסה של החברה אך גם מצא דרך אל אפיקים ושווקים חדשים. בראשית שנות ה- 2000, לאחר מיתוגה החדש של החברה תחת השם goldenlight, החלו לייבא סדרת מוצרים איכותיים הכוללת למעלה מ- 400 מוצרים מאירופה ומהמזרח בנוסף לייצור האיכותי בארץ.

כיום, לאחר שהשיקה גם את קו מוצרי ALPINA, מצויה החברה בחזית הטכנולוגית של גופי התאורה בישראל ומציעה ללקוחותיה – פרטיים ועסקיים גם יחד – מגוון עצום של פתרונות תאורה לבית ולגינה, בכל טעם ובכל סגנון.

אולם התצוגה החדש ממוקם במרכז הארץ לצד מחסני החברה, ומציע לאדריכלים, מעצבים, לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים מגוון רחב של מוצרים. באולם התצוגה ובמחסנים ניתן להתרשם מתאורת פנים דקורטיבית, תאורה נסתרת (שקועים), פלורוסנטים, פתרונות לאולמות תעשייה, תאורה עומדת,תאורת קיר ותקרה וגם מתאורת חוץ לסוגיה השונים.

גופי התאורה המגוונים של חברת גולדן לייט מותקנים באלפי מבנים רבים בישראל. בין לקוחת החברה יזמים, אדריכלים ומעצבי פנים אשר בחרו בגולדן לייט כספקית פתרונות התאורה למבנה שתכננו עבור לקוח פרטי, מבנה ציבורי או מיזם אחר.

בין השאר ניתן למצוא את גופי התאורה במפעלים רבים, בתי מלון, מוסדות ציבור (כגון: מרכזי שלטון, בתי ספר, מכללות, בתי כנסת), משרדי ממשלה, פארקים וגנים ציבוריים.

בנוסף, בחרו בגולדן לייט גם אלפי בתי אב ברחבי ישראל. את גופי התאורה רוכשים לקוחותינו באולם התצוגה או באמצעות חנויות ברחבי הארץ.

בר עמי תאורה

חברת התאורה המקצועית בישראל!

חברתנו הינה חברה משפחתית בת 40 שנה, העוסקת בתחום העיצוב .

חברתנו מובילה את הפרוייקטים הטובים ביותר בארץ וזאת בזכות הצוות המקצועי אשר שוקד יום יום על פיתוחים וחדשנות בתחום תאורת הלד.

לחברתנו מפעל ייצור גופי תאורה מהמתקדמים ביותר במזרח התיכון אשר מכלול הרכיבים הינם מהחברות הטובות ביותר בעולם התאורה.

לקוחותינו, מעצבי תאורה ואדריכלים רואים בנו כחברה מקצועית ולראיה רשימת ארוכה של רשתות מותגים ופרוייקטים אשר בוחרים בנו כספקי התאורה.

בר עמי תאורה מתמחה בייצור ובמתן פתרונות תאורת לד שמחמיאים לכל מטרה:
אולמות תצוגה, קניונים, חנויות, משרדים, בתי מלון, מסעדות, רשתות מסחריות וכן גם ללקוחות פרטיים.