אלפינה

אלפינה, חברה ליבוא, ייצור ושיווק גופי תאורה, החלה את דרכה לפני ארבעה עשורים בבית מלאכה קטן בדרום תל אביב.
אלפינה שמה דגש על עבודה מדויקת, מוצרים איכותיים במיוחד ושירות אישי אשר זוהה עם החברה כבר בימיה הראשונים ומיצבו את החברה כחברה איכותית ומקצועית המספקת פתרונות מדויקים בהתאמה לצורכי הלקוח!

את גופי התאורה האיכותיים משווקת החברה למבני תעשייה, מסחר ומגורים כאשר בין לקוחותיה יזמים, קבלנים, סיטונאים, אדריכלים ומעצבים.

ALPINA  מצויה בחזית הטכנולוגית של גופי התאורה בישראל ומציעה ללקוחותיה – פרטיים ועסקיים גם יחד – מגוון עצום של פתרונות תאורה לבית ולגינה, בכל טעם ובכל סגנון.

באולמות התצוגה במעלה אדומים | DCITY נתניה | צומת בילו ניתן להתרשם מתאורת פנים דקורטיבית, תאורה נסתרת (שקועים), פתרונות לאולמות תעשייה, תאורה עומדת, תאורת קיר ותקרה וגם מתאורת חוץ לסוגיה השונים.

גופי התאורה המגוונים של חברת ALPINA מותקנים באלפי מבנים רבים בישראל. בין לקוחת החברה יזמים, אדריכלים ומעצבי פנים אשר בחרו ב-     ALPINA כספקית פתרונות התאורה למבנה שתכננו עבור לקוח פרטי, מבנה ציבורי או מיזם אחר.
בין השאר ניתן למצוא את גופי התאורה במפעלים רבים, בתי מלון, מוסדות ציבור (כגון: מרכזי שלטון, בתי ספר, מכללות, בתי כנסת), משרדי ממשלה, פארקים וגנים ציבוריים.

בר עמי תאורה

חברת התאורה המקצועית בישראל

חברתנו הינה חברה משפחתית בת 40 שנה, העוסקת בתחום העיצוב .

חברתנו מובילה את הפרוייקטים הטובים ביותר בארץ וזאת בזכות הצוות המקצועי אשר שוקד יום יום על פיתוחים וחדשנות בתחום תאורת הלד.

לחברתנו מפעל ייצור גופי תאורה מהמתקדמים ביותר במזרח התיכון אשר מכלול הרכיבים הינם מהחברות הטובות ביותר בעולם התאורה.

לקוחותינו, מעצבי תאורה ואדריכלים רואים בנו כחברה מקצועית ולראיה רשימת ארוכה של רשתות מותגים ופרוייקטים אשר בוחרים בנו כספקי התאורה.

בר עמי תאורה מתמחה בייצור ובמתן פתרונות תאורת לד שמחמיאים לכל מטרה:
אולמות תצוגה, קניונים, חנויות, משרדים, בתי מלון, מסעדות, רשתות מסחריות וכן גם ללקוחות פרטיים.