שבירו

שבירו ריהוט גן הינה חברה בבעלות משפחתית המייבאת ומשווקת מערכות ריהוט לגינה ולמרפסת של המותגים המובילים בעולם.

בעלי החברה משפחת שבירו, בעלי ניסיון וותק של כ-40 שנה בתחומי ריהוט ועיצוב הבית.

בשבירו ריהוט גן מכתיבים סטנדרטים חדשים בענף ריהוט החוץ בישראל. מבחינה ויזואלית ומבחינה איכותית. שבירו ריהוט גן מייבאת מבחר גדול של ריהוט גן, מערכות ישיבה לגינה, ריהוט למרפסת, פינות אוכל, מרבצים, ערסלים, מיטות שיזוף ומוצרים משלימים נוספים.

כלל המערכות נבחרות בתערוכות בינלאומיות בצורה פרטנית ע”י בעלי החברה, תוך שימת דגש מיוחד על נוחות המערכת, המראה שלה ובעיקר איכות החומרים, עמידותם לאורך זמן והתאמתם לאקלים הישראלי.

בהתאם לכך שבירו ריהוט גן הינה החברה היחידה בישראל המעניקה עד 3 שנות אחריות מלאות על מבחר גדול מהמערכות.

גנים ושושנים

גנים ושושנים מעסק משפחתי להצלחה בינלאומית

הסיפור שלנו מתחיל באהבה לעיצוב ותשוקה טהורה לאסתטיקה. כשגילינו שאנו יוצרים באמצעותם אושר, הבנו שאנו בדרך הנכונה והקמנו עסק שנועד לשפר את איכות החיים במרפסת ובגינה.

ביותר מ-20 השנים שחלפו מאז, אנו מכתיבים את המגמות בתחום, עם מגוון הפתרונות המקיף ביותר לבתים פרטיים, לעסקים ולמרחבים ציבוריים.  

קהל הלקוחות שלנו מורכב ממביני עניין, עבורו אנו מחדשים ללא הרף, בעשייה שיוצרת מענה לשאיפה לאיכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

דה בוקס

ריהוט יוקרה מבית חברת דה בוקס הוא חוויה ייחודית של צבע, צורה וחומר שאין באף רהיט אחר. 

רהיטי דה בוקס מבוססים על ערכי התרבות והמסורת של קונצרן העיצוב האיטלקי B&B Italia – מה שמבטיח שילוב מושלם של יצירתיות, חדשנות, אלגנטיות וסטייל ולרהיטים שמשאירים חותם ושהופך כל חלל לבית עם אמירה.