מטבחי זיו

מטבחי זיו היא אחת מחברות המטבחים המובילות והוותיקות בישראל. החברה החלה בשנות ה-80 בחנות קטנה ברמת השרון שייצרה את מטבחיה בנגרייה באור יהודה. מהרגע הראשון ועד היום החברה מאמינה בדבר אחד – שלמרות שכל אחד מאיתנו שונה מרעהו, המטבח הוא הלב הפועם של הבית אצל כולנו.

המשמעות היא שבמטבחי זיו יוצרים מטבחים פרקטיים מחד ומעוצבים מאידך בהתאמה אישית לכל לקוח. ובמילים אחרות – מטבחים שכיף לבשל בהם שמשקפים את תפיסת העולם של הלקוח הספציפי.

גל מטבחים

גל מטבחים הוקמה לפני כ-30 שנה כעסק משפחתי קטן בירושלים. במרוצת השנים, העסק התרחב, גדל והפך לקבוצה חזקה ומוכרת בעל רזומה לקוחות עשיר. בקבוצת תמצאו פתרון ומענה בתחום המטבחים – מטבח מודרני, אנגלי, קלאסי, כפרי ועוד.. וכמו כן משטחי השיש והקוריאן, ארונות קיר, וילונות ודלתות פנים. כיום, עומד לרשותכם בגל מטבחים מפעל חדשני הפועל בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בשוק. אולמות התצוגה המרהיבים של החברה מציעים מגוון אפשרויות עיצוב וטכנולוגיות מתקדמות עבור המטבח שחלמתם עליו! בגל מטבחים אנו מאמינים בהיכרות עם הלקוחות שלנו, התאמת עיצוב אישית לפי המידות, שירות ויחס לא פחות ממושלם. צוות המומחים המיומן והמנוסה שלנו יספק לכם מענה לכל בקשה ופתרון לכל סוגיה. יחד נהפוך כל חזון שלכם למציאות. השירות כולל הדמיית המטבח העתידי והתייחסות אדוקה גם לפרטים הקטנים ביותר.

ארקליניה

ארקליניה הוא שם נרדף למטבח הביתי האולטימטיבי, כך שכל חובב בישול ואפיה שרוצה להרגיש כמו שף במטבח מקצועי, להבטיח תוצרים ברמה של מסעדה ועדיין להישאר באזור הנוחות המוכר חייב זאת לעצמו.

עם מטבחי ארקליניה כל בישול הוא חוויה לכל החושים שמשאירה לנצח זיכרונות של בישולים, טעמים והרבה אהבה.

בחבר ארקליניה מאמינים שמטבח הוא לא רק אוכל אלא הרבה מעבר לזה – מקום שמשקף את ההוויה האנושית ושבו אנחנו ממציאים טקסים משפחתיים, מבטאים רצונות כמוסים, נהנים מתענוגות ארציים ויוצרים הרגלים לחיים.