רב בריח

אודות

קבוצת רב-בריח מתמחה בתכנון, ייצור ושיווק של דלתות כניסה מעוצבות, דלתות פנים מסדרת TOP עמידות במים במבחר סגנונות, מוצרי נעילה מתקדמים, מוצרים למרחב המוגן (דלתות, חלונות מסנן אב”כ) שערים לתעשייה ומערכות אוורור וסינון אב”כ לחדרי הממ”ד. כל אחד ממוצרי החברה נושא את סוד הצלחתה הבינלאומית של רב-בריח: שילוב נדיר בין מחקר ופיתוח ישראלי מקורי, תעשיה מסורתית מתקדמת ואיכותית, עיצוב וסטייל בכל מוצר מוטיבציה וחדשנות של חברת הזנק.

לאחרונה השיקה החברה את קולקציית דלתות פנים החדשה:

טופ קלאסיק וטום זירו – דלתות פנים עמידות בפני נזקי מים בגמר צבע, עם צירים נסתרים, נעילה שקטנה ועיצובים מרהיבים. ניתן לשדרג את הדלתות לדלתות בקוו אפס עם הקיר למראה מודרני – תעשייתי או לשלב עיצובי הבלטות למראה קלאסי אלגנטי.

כמו כן, החברה השיקה את הצילינדר החכם המאפשר שליטה על דלת הכניסה באמצעות אפליקציה או טביעת אצבע: LOCKAPP  דור2

דלתות פנדור

חברת פנדור הוקמה בשנת 1989, על יסודותיה של נגרייה קטנה מבאר שבע. כיום מספקת החברה דלתות פנים ליותר מ-35 אלף יחידות דיור בשנה ללקוחות פרטיים ולפרויקטים קבלניים גדולים בשוק הנדל”ן, ומוצריה משולבים כיום ביותר מ-250 אלף יחידות דיור בישראל.

ב-30 שנות פעילותה מיצבה את עצמה פנדור כמובילה בקטגוריה, עם מהלכי חינוך שוק נרחבים ששינו את פניו של תחום דלתות הפנים ממוצר פונקציונלי לאלמנט עיצובי משלים. באמצעות שילוב של ידע וניסיון רב שנים עם שימוש בחומרי גלם איכותיים ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים הפכה פנדור ליצרנית דלתות הפנים הגדולה בישראל ולמותג מוביל בענף.

היסטוריה

בשנת 1996 הייתה פנדור לחברה הראשונה בארץ שהכניסה לענף נגרות הבניין קווי יצור ממוחשבים שאפשרו לראשונה התאמה אישית לטעם העיצובי ולצרכים הפרטיים של כל לקוח ולקוח. בשנת 2002 הייתה פנדור לאחת החברות הראשונות בעולם ביצור ושיווק דגמי “למינטו” הייחודיים, שהפכו במהרה לדלתות הנמכרות ביותר בישראל. במרץ 2011 החלה החברה בייצור ושיווק דלתות פנים מסדרת “יוניק” – דלתות עמידות לנזקי מים ולמזיקי עץ, ובעלות עמידות גבוהה במיוחד בפני פגיעות מכניות. ההשקה של סדרת יוניק הובילה גם לזכייה בפרס הראשון בתחרות לעיצוב, התאמה וחדשנות מטעם איגוד תעשיות הריהוט בישראל.

השנה יצאה פנדור עם סדרת דלתות היוקרה “פן-זירו”, דלתות בקו הלבשה אפס, המעניקות מראה אסתטי המשתלב בהרמוניה עם הקיר.

השקת דלתות פן-זירו

השנה המשיכה פנדור במסורת החדשנות המוצרית, עם השקת סדרת הדלתות היוקרתית פן-זירו. הסדרה מציגה לראשונה צירים נסתרים ומנגנון נעילה מגנטי חבוי, המעניקים לדלת מראה אסתטי המשתלב בהרמוניה עם הקיר. בשפה המקצועית מכונה מנגנון הצירים החבויים “קו הלבשה אפס”, כיוון שהדלת המותקנת מסתירה את מנגנון הצירים. זוהי כמובן גם ההשראה לשם הסדרה, שכן הדלת, המשקוף והקיר מיושרים באותו הקו. בנוסף, פן-זירו מגישה עיצובים חדשניים עם אפשרות לשילוב שני גוונים באותה דלת. הסדרה כוללת מגוון דלתות בציפוי פורמייקה עבה עם טקסטורה מיוחדת או בגימור צבע אקרילי UV בתנור ובמגוון צבעים לבחירה.

מפעל החברה בקריית גת מבוסס על טכנולוגיה רובוטית מתקדמת, משתרע על 30 אלף מ”ר ומייצר כ-1,000 דלתות במשמרת. במפעל קו צבע UV אוטומטי לצביעת דלתות פנים, המאפשר ליצור מוצרים עמידים לאורך זמן שאינם משנים את צבעם בחשיפה לשמש. בנוסף מחזיקה החברה ב-5 אולמות תצוגה ברחבי הארץ ומטה הנהלה בראשון לציון, ומעסיקה כ-275 עובדים.