דלתות פנדור

חברת פנדור הוקמה בשנת 1989, על יסודותיה של נגרייה קטנה מבאר שבע. כיום מספקת החברה דלתות פנים ליותר מ-35 אלף יחידות דיור בשנה ללקוחות פרטיים ולפרויקטים קבלניים גדולים בשוק הנדל”ן, ומוצריה משולבים כיום ביותר מ-250 אלף יחידות דיור בישראל.

ב-30 שנות פעילותה מיצבה את עצמה פנדור כמובילה בקטגוריה, עם מהלכי חינוך שוק נרחבים ששינו את פניו של תחום דלתות הפנים ממוצר פונקציונלי לאלמנט עיצובי משלים. באמצעות שילוב של ידע וניסיון רב שנים עם שימוש בחומרי גלם איכותיים ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים הפכה פנדור ליצרנית דלתות הפנים הגדולה בישראל ולמותג מוביל בענף.

היסטוריה

בשנת 1996 הייתה פנדור לחברה הראשונה בארץ שהכניסה לענף נגרות הבניין קווי יצור ממוחשבים שאפשרו לראשונה התאמה אישית לטעם העיצובי ולצרכים הפרטיים של כל לקוח ולקוח. בשנת 2002 הייתה פנדור לאחת החברות הראשונות בעולם ביצור ושיווק דגמי “למינטו” הייחודיים, שהפכו במהרה לדלתות הנמכרות ביותר בישראל. במרץ 2011 החלה החברה בייצור ושיווק דלתות פנים מסדרת “יוניק” – דלתות עמידות לנזקי מים ולמזיקי עץ, ובעלות עמידות גבוהה במיוחד בפני פגיעות מכניות. ההשקה של סדרת יוניק הובילה גם לזכייה בפרס הראשון בתחרות לעיצוב, התאמה וחדשנות מטעם איגוד תעשיות הריהוט בישראל.

השנה יצאה פנדור עם סדרת דלתות היוקרה “פן-זירו”, דלתות בקו הלבשה אפס, המעניקות מראה אסתטי המשתלב בהרמוניה עם הקיר.

השקת דלתות פן-זירו

השנה המשיכה פנדור במסורת החדשנות המוצרית, עם השקת סדרת הדלתות היוקרתית פן-זירו. הסדרה מציגה לראשונה צירים נסתרים ומנגנון נעילה מגנטי חבוי, המעניקים לדלת מראה אסתטי המשתלב בהרמוניה עם הקיר. בשפה המקצועית מכונה מנגנון הצירים החבויים “קו הלבשה אפס”, כיוון שהדלת המותקנת מסתירה את מנגנון הצירים. זוהי כמובן גם ההשראה לשם הסדרה, שכן הדלת, המשקוף והקיר מיושרים באותו הקו. בנוסף, פן-זירו מגישה עיצובים חדשניים עם אפשרות לשילוב שני גוונים באותה דלת. הסדרה כוללת מגוון דלתות בציפוי פורמייקה עבה עם טקסטורה מיוחדת או בגימור צבע אקרילי UV בתנור ובמגוון צבעים לבחירה.

מפעל החברה בקריית גת מבוסס על טכנולוגיה רובוטית מתקדמת, משתרע על 30 אלף מ”ר ומייצר כ-1,000 דלתות במשמרת. במפעל קו צבע UV אוטומטי לצביעת דלתות פנים, המאפשר ליצור מוצרים עמידים לאורך זמן שאינם משנים את צבעם בחשיפה לשמש. בנוסף מחזיקה החברה ב-5 אולמות תצוגה ברחבי הארץ ומטה הנהלה בראשון לציון, ומעסיקה כ-275 עובדים.