באשר

השגחה חלב ישראל למהדרין חוג הרמב”ם בצרפת

קצפת

כשרות חתם סופר בני ברק

גלידריית קצפת היא הרבה יותר מגלידה אלא הנאה לכל החושים. ממש לונה פארק שלם של טעמים בגלידה אחת.

בגלידריית קצפת ניתן למצוא מגוון גדול של גלידות מכל הסוגים: גלידות שמנת, פרוזן יוגורט, יוגורט בטעמים ייחודיים, סורבה הוא גורמה אמיתי, גלידות פרווה ואפילו גלידות ללא סוכר וגלידות טבעוניות. המשמעות היא שבגלידריית קצפת יש גלידה לכל אחד ואחת מכם.

בגלידריית קצפת לקחו את נושא הגלידה ברצינות ומגישים גם עוגת גלידה – עוגה שעשויה 100% מגלידה ושניתן להוסיף לה קישוטים ייחודיים, לכתוב עליה הקדשות שונות וכמובן – ליהנות מטעמים ומגדלים שונים על פי בקשתכם.

כל מוצריה של גלידריית קצפת נהנים מהכשר מן המהדרין מטעם חוג חת”ם סופר – בני ברק, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים גם בנושא הזה.

פירנצה

כשרות העדה החרדית ורבנות מהדרין

 

בי פרש

רשת B-FRESH מתמחה במכירת משקאות וארוחות בריאות באופן ייחודי בארץ ובעולם והיא הוקמה מיתוך אמונה בדרך חיים בריאים, טעימים ומהנים עם הקפדה יתרה על חוויה לא פחות ממושלמת.

קטגוריית משקאות הבריאות בישראל תפסה תאוצה בשנים האחרונות עקב המודעות ההולכת וגוברת בקרב האוכלוסייה לצריכת משקאות חיוניים לגופינו ושילובם בחיי היום יום כתחליף לארוחה קלה בין הארוחות או כמשקאות לקבלת אנרגיה והתרעננות.

בדרכנו הייחודית אנו מפתחים את מוצרינו עם שף מומחה, תזונאית וטכנולוג מזון מתכונים אשר מתאימים לכלל האוכלוסייה, מגיל הגן ועד גיל הגמלאות, שילוב של בריאות והנאה – משקה שנותן אנרגיה וכח לצד משקאות שמחים ומהנים. בתפריט שלנו תמצאו משקאות וארוחות (B-BOWL)על בסיס יוגורט בקר/עזים, חלב קוקוס, חלב שקדים, מיצי פירות וירקות, חליטות תה, סורבה ושילובים של מזונות על, פירות יבשים, אגוזים, דבש ורכיבים מלאי אנרגיה.

בתפריט העשיר שלנו תמצאו את ארוחות הבריאות, היוגורט והמשקאות פניני טפיוקה (שורש עץ ברזילאי, תורם למערכת העיכול) וכדורי פירות ייחודיים בשילוב טעמים מנצחים.

לבריאות והנאה.

נאמן קונדיטוריה

כשרות מהדרין ירושלים

קפה נאמן הוא בעל שורשים שמגיעים עד לימי קום המדינה. ההתחלה של קפה נאמן, רשת מצליחה בעלת סניפים בירושלים ואזור המרכז בעיקר היא בשכונת הבוכרים הירושלמית בתור קונדיטוריה משפחתית ושכונתית, כזו שכל אנשי השכונה שמחו תמיד לעבור לידה ולהריח את הניחוחות העולים ממנה וגם כמובן לטעום ולקנות מאפים ועוגות הביתה. לא מעט שנים עברו מאז, הקונדיטוריה, כאמור, גדלה והפכה לרשת. עכשיו היא חוזרת הביתה, או לפחות קרוב לבית, כאשר סניף חדש שלה יפתח בדיזיין סיטי הממוקם במישור אדומים, כמה דקות נסיעה בלבד מירושלים. אין ספק שיש פה סגירת מעגל רק עם הבדל קטן: במקום אנשי השכונה שטועמים ממטעמי המקום, יטעמו ממנו לקוחות מכל אזור המרכז וירושלים שיגיעו לדיזיין סיטי לערוך קניות לעיצוב הבית באווירה כיפית ומפנקת במיוחד.