DCITY הוא ללא ספק מהפכה עבור תושבי ירושלים רבתי בכל הקשור לעיצוב הבית. אם עד היום נאלצו הירושלמים (וכל תושבי הישובים סביבה) להסתפק בחנויות המפוזרות כל אחת במקום אחר או לחילופין לנסוע עד תל אביב וגוש דן על מנת להגיע למתחמי קניות לעיצוב הבית, היום הגלגל התהפך: כאשר החלטנו על היציאה לדרך עם פרויקט הענק עם DCITY חשבנו על כך שכעת הירושלמים יקבלו את כל הקשור לעיצוב הבית וגם הרבה יותר מכך קרוב לבית. בנוסף, המתחם ימשוך גם את תושבי המרכז ובהדרגה גם לקוחות מכל רחבי הארץ ואף מחו”ל שירצו לראות וגם לערוך קניות במתחם הקניות לעיצוב הבית הגדול במזרח התיכון!

מישור ומעלה אדומים- אזור אידיאלי למגורים וגם למסחר ותעשיה

איך היום נמצא פתאום המקום בו ניתן להקים מתחם קניות עצום כמו DCITY באזור ירושלים? בעוד שבירושלים יותר ויותר שטחים מוקצים לטובת מגורים על חשבון אזורי מסחר ותעשיה, נמצא הפתרון באזור הנרחב של מישור אדומים הנמצא במרחק של כמה דקות נסיעה מירושלים בזכות תנאי תעבורה מצוינים ומערכת כבישים ומחלפים חדשה. המתחם כולו משתרע על פני שטח של כ- 100,000 מ”ר, מתוכם כ- 60,000 מ”ר שטחי השכרה לעסקים הפרושים כולם על פני קומה אחת, כשבין מגוון האדיר של כ- 200 חנויות הריהוט ועיצוב הבית ישנו גם מתחם יפהפה המיועד כולו למסעדות, הפיאצה, הבנוי בהשראת מלון ונציה המפורסם בלאס וגאס, כך שבין מנה ראשונה לעיקרית או קינוח תוכלו לצפות במיני גונדולות אשר שטות באגם ולהרים מבט לשמים

(תקרת השמים המלאכותית הגדולה במזרח התיכון) שמעליכם.

DCITY – מיטב החנויות לעיצוב הבית מהארץ ומחו”ל

מתחם DCITY מהווה בית למגוון רחב של רשתות וחנויות לעיצוב הבית המוכרות לכולנו בגלל פרישתן הארצית כמו מחסני חשמל, דלתות פנדור, שקם אלקטריק, צמר שטיחים, אורבן, ד”ר גב ועוד רבות, אך מהווה גם מרכז קליטה לחנויות שDCITY הוא מקום שמשך את תשומת ליבן ושכנע אותן ששווה לעבור לגור בישראל (או לפחות לשלוח נציג…). עם חנויות אלה נמנית חנות הענק לכל הקשור לציוד למטבח Ekiphan, חנות שעליה מתבססים באופן יומיומי וקבוע המלונות הרבים שבאנטליה והיא משרתת כבר כשלושים שנה את כולם בהצלחה רבה. מאיירס טפטים אמנם כבר שלחה נציגים בודדים לארץ אך נציג גדול ובולט של החברה יהיה בDCITY. כך גם חברת מוצרי החשמל היוקרתיים Miele הגרמנית וזה רק על קצה המזלג. המתחם יכלול חנויות למוצרי חשמל, קרמיקה, דלתות, ארונות, טקסטיל. אזור המסעדות יכלול מסעדות, מאפיות וקונדיטוריות ברמות שונות, כולל מסעדות יוקרה.

המושג “חוויית קניות” מקבל משמעות חדשה

אצלנו בDCITY החזון הוא לתת ללקוחות חוויית קניות חדשה במלוא מובן המילה. החלטנו להשקיע סכומי עתק על מנת ליצור סמוך לבירת ישראל את בירת מתחמי הקניות לעיצוב הבית. מבחינתנו זהו תיקון למצב אבסורדי ממש שדווקא בבירת ישראל וסביבתה אין מתחם קניות אחד שכל כולו עיצוב הבית. לכן, ההחלטה היתה ללכת עד הסוף וליצור משהו חדש ברמות שאין כמותן בארץ ורק בודדות בעולם. חוויית הקניות אצלנו כוללת גם את מבחר החנויות האדיר והאיכותי, גם את מתחם האוכל המקסים, אטרקציות לילדים ושלל הפתעות שיהפכו את הקניה לחוויה.

DCITY: רווח נקי לכולם

מDCITY כולם מרוויחים: לקוחות פרטיים שבאים לעצב את ביתם והופכים את הקניות לבילוי לכל המשפחה, בעלי העסקים שזוכים לעלות השכרה נמוכה יחסית, בוודאי בהשוואה לגוש דן אך גם בהשוואה למרכזי ערים גדולות אחרות, אדריכלים ומעצבים שמוצאים במקום את כל מה שחלמו. בנוסף, DCITY יספק תעסוקה לאלפי עובדים מהאזור. לצד DCITY מתוכנן להיות מוקם גם מלון מפואר אותו יעצב האדריכל דניאל חסון ומתחם ענק לאירועים. אין ספק שהקמת DCITY תביא לפיתוח והתרוממות אדירה של האזור כולו וזאת מבלי להפוך אותו לאזור צפוף ותוך שמירה על הסביבה ועל המרחבים של מישור אדומים.