נגב

קבוצת נגב היא החברה המובילה והגדולה בישראל למתן פתרונות כוללים בתחום הבנייה ושיפוץ הבית, בעיקר בכל הנוגע לאריחי גרניט פורצלן, כלים סניטריים וברזים.

הקבוצה התחילה את דרכה לפני יותר בירוחם בשנת 1969 כמפעל לייצור של אריחי קרמיקה, אבל מאז שפתחה את החנות הראשונה ברמת גן הכל היסטוריה.

למרות 50 השנה שעברו מפתיחת החברה, הסבה לייצור אריחי גרניט פורצלן ושינוי השם (מנגב קרמיקה לקבוצת נגב שכוללת מספר של רשתות קמעונאיות) המהות נשארה.

מאז ועד היום מדובר בחברה שנותנת את הטון בכל הנוגע לעיצוב, הופכת כל פעולה ביתית לחוויה וגורמת לכל חלום עיצובי להיות מציאות.

הכי טוב שיש

בקבוצת נגב מאמינים שלכם כלקוחות מגיע ליהנות מהמוצרים הטובים, האיכותיים והאמינים ביותר ולכן הם מייצגים רק מותגים בינלאומיים מובילים.

למשל: כלים סניטריים שלVilleroy & Boch , אריחים של Atlas Concorde, ברזים של Eurorama, אביזרים לאמבט מבית Grohe ועוד.

בחברה גם מעמידים לרשות הלקוחות את NOVO – מותג הבית שלהם שכולל את כל מה שבית צריך: מרצפות, כיורים, אמבטיות, ארונות ועוד. המשמעות היא שלכם נשאר רק לבחור את מה שמוצא חן בעיניכם, עונה על הדרישות הספציפיות שלכם ומתאים לקו העיצובי שלכם.

החל מ-2014 מוצרי נובו נושאים את התו הירוק מטעם מכון התקנים הישראלי, מה שמעיד על תהליכי ייצור שתומכים באיכות הסביבה.

שיטת הלוקים

בקבוצת נגב מאמינים שתהליך בחירה של מוצרים לבית יכול להיות מהנה, קלה ומהירה, מה שהביא ליצירה של “שיטת הלוקים”

מדובר בכלי חדשני שמאפשר לבחור לוק אחד מסוים (תעשייתי, קלאסי, מינימליסטי, גרפי או מסעות) ודרכו ליהנות מקולקציה שלמה שיוצרת הרמוניה אחת גדולה.

דמיינו את זה

בקבוצת נגב יודעים שלחלק מהלקוחות קשה לדמיין איך הפריטים ישתלבו בסופו של דבר בחלל, לבחור את הגוון המתאים ביותר לחדר מסוים ועוד.

כדי להקל על הבעיה בחברה מעמידים לרשות הלקוחות תוכנת הדמיה, מה שמאפשר המחשה של החלל באופן תלת-ממדי כולל הפרטים שנבחרו.

הסניפים

לקבוצת נגב יש 8 סניפים ברחבי הארץ מחיפה בצפון ועד אילת בדרום, כך שכדי להתרשם מהטרנדים האחרונים בתחום העיצוב, לראות את המגמות החדשות וליהנות משופינג מהנה ופרקטי עליכם לעשות דבר אחד בלבד – למצוא את הסניף הקרוב אליכם.

וכמובן שבכל אחד הסניפים עובדים יועצים מיומנים שישמחו לעזור ולסייע לכם. לא בכדי זכתה החברה בפרס קפלן לתעשייה, פרס שמוענק לחברות כהוקרה על התייעלותן ועל העלאת פריון העבודה בהן.

שירות מעל הכל

העמדת הלקוח במרכז בקבוצת נגב אינה רק סיסמה. בחברה עומדים לרשותכם בטלפון ובדוא”ל לפני ביצוע ההזמנה, במהלך ההמתנה לאספקת המוצרים וגם לאחר הקנייה. המשמעות היא שבכל התלבטות או שאלה יש לכם גוף מקצועי לפנות אליו.

ואתם לא לבד – את מוצריה של קבוצת נגב ניתן למצוא ברחבי העולם, למשל בקניון של אפריקה ישראל במוסקבה, באצטדיון הלאומי ברומניה, במלונות רשת ראדיסון ועוד. בואו להצטרף להצלחה ולא תצטערו. הבית שלכם יגיד לכם תודה.