מלון DHOTEL

מלון Dhotel מעלה אדומים

People Hosting People

Dhotel הינו מלון בוטיק ייחודי ובו 47 חדרים  State Of The Art בעיצובו של דניאל חסון.
המלון הינו חלק ממתחם העיצוב והבילוי החדשני Dcity שבפארק ישראל, אזה”ת המזרחי של מעלה אדומים (מישור אדומים), ומשתרע על פני כ- 100 אלף מ”ר, הכוללים שדרת רחובות ובהן מגוון חנויות של מותגים מובילים לעיצוב הבית ולייף סטייל.
מוקד מרכזי לבילוי אורחי המלון הינו מתחם הפיאצה שעוצב בסגנון מלון ונציה המפורסם בלאס וגאס, עם תקרת השמיים המלאכותית הגדולה במזרח התיכון, מגוון מסעדות, בתי קפה ושווקי אוכל, כמו גם מתחמי הופעות המארחים את מיטב האומנים, הרקדות והפקות נוספות.
המלון מביא לידי ביטוי שלושה קונספטים בעיצוב חדרי המלון: חדרים מודרניים בסגנון נקי ועכשווי, חדרים קלאסיים בסגנון רומנטי, רך ויוקרתי, וחדרי ניו יורק בסגנון אקלקטי המשלב עכשוויות עם קלאסיות יוקרתית. כל חדרי המלון רוהטו במותגים יוקרתיים והם כוללים חדר רחצה פרטי, יציאה לטרסה מרווחת עם פינת ישיבה חיצונית או נוף למתחם הפיאצה. כמו כן קיימים במלון חדרים עם דלת מקשרת וחדרים נגישים.

במתחם בית כנסת מהודר הפועל 7 ימים בשבוע.
מגוון החנויות כולל ריהוט, כלי בית, קרמיקה, טקסטיל, צבע, ריצוף וחיפוי, פרקטים, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה.
אם אתם מעצבים, אדריכלים או לקוחות פרטיים שרוצים ליהנות מחופשת קניות מרוכזת, אם אתם שוחרי תרבות, שרוצים להשלים את החוויה באירוח מפנק, אם אתם מטיילים באזור ורוצים ליהנות מאתנחתא מיוחדת ובין אם אתם מגיעים לאזור לצורכי עסקים, לרשותכם חדרים יוקרתיים לאירוח באווירה אחרת.
לקבוצות המזמינות אירוח, המלון מספק ארוחות כשרות למהדרין בכל ימות השבוע.
טלפון המלון  02-6774040